Recenzja Need For Speed The Run

Need For Speed jest doskonale wszystkim znaną serią wyścigów, które wraz z biegiem czasu zmieniały swoją koncepcję. I dokładnie tak samo jest w przypadku omawianego tytułu, twórcy postanowili zaskoczyć nas czymś nowym i mam wrażenie, że to się im udało. Producentem odpowiedzialnym za ten projekt zostało studio EA Black Box, natomiast wydawcami gry są Electronic Arts oraz Sega.

Recenzja Need For Speed Undercover

Producentami „Need for Speed Undercover” zostały studia EA Black Box, EA Canada oraz Iron Monkey Studios, natomiast wydawcami gry są firmy Electronic Arts, EA Mobile. Nowe tytuły jednej z najsłynniejszych produkcji wyścigowych potrafią zaskakiwać z różnym skutkiem. W tym przypadku wrażenie jest jak najbardziej pozytywnie, za sprawą ciekawej fabuły niczym z dobrego filmu sensacyjnego.

Recenzja Need For Speed Carbon

Producentami „Need For Speed Carbon” zostały studia EA Black Box, EA Canada, Rovio Entertainment, natomiast wydawcą gry jest firma Electronic Arts Inc. Twórcy zdecydowali się na kontynuację losów kierowcy znanego z ulic „Rockport City”. Znów będzie musiał stanąć na wysokości zadania i pokazać pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności. Tym razem, nie zostanie jednak osamotniony w swojej walce. Dysponując zgranym zespołem, stawi czoła największym gangom w mieście.

Recenzja Need For Speed Most Wanted

Producentami „Need for Speed Most Wanted” zostały studia EA Black Box, EA Canada, Visceral Games, natomiast wydawcami gry są firmy Electronic Arts oraz EA Mobile. Zdecydowano się na kontynuowanie tematu nielegalnych wyścigów, jednak zmieniono trochę ich charakter. Nie zobaczymy także skomplikowanych modyfikacji pojazdu, w tym przypadku schodzą one na dalszy plan. Nadszedł czas, aby stać się wrogiem numer jeden, zarówno wśród rywalizujących kierowców, jak i stróżów prawa.

Recenzja Need For Speed Underground 2

Producentami „Need For Speed Underground 2” zostały studia EA Black Box oraz EA Canada, natomiast wydawcą gry jest firma Electronic Arts Inc. To kontynuacją, niezwykle udanej części pierwszej i wydawać się mogło, że twórcy pójdą na łatwiznę, fundując nam odgrzewanego kotleta. A jednak zaskoczyli pozytywnie, serwując jeszcze więcej rozrywki na wysokim poziomie. Produkt został wzbogacony o nowe wyścigi, samochody, tuning, poprawiono również już i tak rewelacyjną fizykę jazdy.

Recenzja Need For Speed Underground

Producentami „Need For Speed Underground” zostały studia Electronic Arts oraz Black Box, natomiast wydawcą gry jest firma Electronic Arts Inc. Niewątpliwie inspirowana była przebojem kinowym „The Fast And The Furious”. Można to poznać, choćby po oprawie audiowizualnej lub patrząc na niektóre tryby rozgrywki. Zwykle w tego typu produkcjach nie możemy liczyć na fabułę. A w opisywanym tytule jest ona dostępna, co powoduje jeszcze większą frajdę podczas trwania rozgrywki. Twórcy zadbali o licencję, pojazdy wyglądają autentycznie i prowadzą się doskonale.

Recenzja Need For Speed Hot Pursuit II

Seria NFS jest jedną z najbardziej znanych gier o tematyce samochodowej na świecie. Potrafi zaliczać wzloty i upadki. W przypadku „Need For Speed Hot Pursuit II” nie ma mowy o upadku, produkt potrafi dać sporo radości z jazdy i zaskoczyć wieloma nowymi rozwiązaniami. Producentami tytułu zostały studia Electronic Arts, EA Canada, EA Black Box, natomiast wydawcą gry jest firma Electronic Arts Inc.

Recenzje

WTCR Wyścig w Chinach tor Circuito da Guia 14-17.11.2019
19-11-2019
WTCR Wyścig w Chinach tor Circuito da Guia 14-17.1...
WTCR Wyścig w Japonii 25-27.09.2019
29-10-2019
WTCR Wyścig w Japonii 25-27.09.2019:   Kontynuuj...
WTCR Wyścig w Chinach tor Ningbo 13-15.09.2019
20-09-2019
WTCR Wyścig w Chinach tor Ningbo 13-15.09.2019:  ...

Ostatnie dyskusje

Nawigacja

Nasza społeczność