Biblioteka gier samochodowych » Gry Rajdowe

Colin McRae Dirt 2 - Codemasters Software

W „Colin McRae Dirt 2” wcielimy się w postać początkującego kierowcy, który podróżuje od rajdu do rajdu swoim camperem, będącym jednocześnie jego domem. W stawianiu pierwszych kroków pomoże nam Travis Pastrana, który jest naszym przyjacielem. Dostaniemy od niego Subaru Imprezę należącą do wspaniałego kierowcy Colina McRae. Gdy nasza kariera zacznie nabierać tępa, będziemy zapraszani na różne imprezy, zdobędziemy także wiele nowych znajomości. Na wielkie słowa uznania zasługuje fizyka jazdy oraz bardzo ładne odwzorowanie pojazdów i tras. W „Colin McRae Dirt 2” mamy możliwość dogonienia i wyprzedzenia swojego przeciwnika. Nie tylko my popełniamy błędy, ale także nasi rywale. Zastosowanie takiego elementu znacznie polepsza poziom realizmu w grze. Powstał on na autorskim silniku o nazwie „Ego”. Do dyspozycji mamy następujące tryby: pojedyncze rajdy, mistrzostwa oraz x-games. Na uwagę zasługuje rewelacyjny soundtrack, znakomicie współgrający z charakterem rozgrywki. Producentem i zarazem wydawcą tytułu zostało studio Codemasters Software.

 

Recenzja gry - Colin McRae Dirt 2 >>>

 

Wymagania sprzętowe:

Rok wydania: 2009

Wydawca PL: Codemasters Software

Platforma: PC, XBOX, PS3, PSP, NDS, NWII

Tryb gry: single player / multiplayer (internet)

Procesor: Intel Pentium Duo 3.0 GHz, Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, AMD Athlon 64 X2, Athlon X2 4200+

Pamięć RAM: 1 GB (Win. XP) – 2 GB (Win. Vista), 2 GB (Win. 7)

Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, DirectX 11, 128 MB – 512 MB VRAM, Pixel Shader 3.0, NVidia GeForce 6800, NVidia GeForce 9800, ATI Radeon X1550, ATI Radeon HD 5700 lub lepsza

Obsługiwane karty graficzne: ATI Radeon X1550 - X1950, serie HD 2, HD 3, HD 4, HD 5, NVidia GeForce: 6800 i nowsze, serie: 7, 8, 9, GTX

System: Windows XP (Service Pack 3) / Vista / (Service Pack 1) / 7

 

  

 

Jak oceniasz grę - Colin McRae Dirt 2Dodano: 28-09-2015
Odsłon: 1393
Obecna ocena: 4.23, głosów: 69
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Ja również bardzo lubię ten tytuł zarówno za jego fizykę jazdy oraz dużą ilość smaczków takich jak: camper, elementy społecznościowe, defekty rywali, rozmowy podczas rywalizacji.

  • Zdecydowanie mój ulubiony Dirt co prawda nastawiony został bardziej na zręcznościowy tryb jazdy, ale nie zmienia to faktu, że wrażenia z pokonywania odcinków specjalnych lub torów rallycrossowych potrafią cieszyć i dawać dużooooo frajdy.

Nawigacja

Nasza społeczność