Biblioteka gier samochodowych » Gry Symulacyjne

American Truck Simulator - SCS Software

Produkcja „American Truck Simulator” pozwala wcielić się w postać kierowcy ciężarówki, chcącego spełnić swój amerykański sen. Zanim to jednak nastąpi, będzie zmuszony pracować dla różnych przewoźników, aby zarobić odpowiednią ilości gotówki na zakup własnej maszyny. Omawiany tytuł oprócz walorów symulacyjnych oferuje również dość mocno rozwinięty system ekonomiczny. Po nabyciu pojazdu należy wybrać miejsce, w którym zlokalizowana zostanie siedziba firmy i ją przystosować. Z czasem możemy powiększać garaż o nowe stanowiska, kupować następne placówki oraz zatrudniać pracowników, tworząc pod swoją marką transportowe imperium. „American Truck Simulator” pracuje na autorskim silniku „Prism3D” zapewniającym bardzo dobrą płynność rozgrywki. Modele pojazdów, pogoda i starannie zaprojektowane lokacje niejednokrotnie wywołują uczucie zachwytu. Producentem tytułu zostało studio SCS Software, natomiast wydawcą gry jest firma Excalibur Publishing.

 

Recenzja gry American Truck Simulator >>>

Kup grę na G2a >>>

Kup grę na Kinguin >>>

 

Wymagania sprzętowe:

Rok wydania: 2016

Wydawca PL: Techland

Platforma: PC

Tryb gry: single player

Procesor: Intel Dual Core 2,4 GHz, Intel Quad Core 3,0 GHz, lub odpowiedniki AMD

Pamięć RAM: 4 - 6 GB

Karta graficzna: zgodna z DirectX 11, 1 - 2 GB VRAM, Pixel Shader 5.0, NVidia GeForce GTS 450, NVidia GeForce GTX 760

System: Windows 7 64 bit / 8.1 64 bit / 10 64 bit

Miejsce na dysku twardym: 3 GB

 

 

Jak oceniasz grę - American Truck SimulatorDodano: 28-02-2016
Odsłon: 2294
Obecna ocena: 4.58, głosów: 91
Oceń zasób:

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Gra jest świetna, czekam z niecierpliwością na dodatek Arizona, podoba mi się tuning ciężarówek i poprawiona sztuczna inteligencja wśród kierowców.
  • American Truck Simulator nabyłem z kilku powodów. Pierwszym są rzecz jasna same amerykańskie ciężarówki, po drugie widowiskowe szosy moim zdaniem znacznie ciekawsze od tych z Euro. Gra jest również rozwojowa i jak mówią jej twórcy, jeśli zyska na popularności, to co jakiś czas będą oferowane do niej nowe dodatki.

  • Słyszałem różne opinie, Nevada była już dostępna w dniu premiery, jeśli chodzi o stan Arizona, twórcy właśnie kończą pracę nad tym dlc i wkrótce powinna się pojawić za darmo na steamie. Czy osoby mające wyłącznie wersje cyfrową będą miały do niej dostęp, tego nie wiem?

  • Jak to jest z tymi DLC, słyszałem, że gracze, którzy nabyli wersję box, będą mieli darmowy dostęp do tych dodatków. W wydaniu elektronicznym podobno nie można liczyć na taką promocję.
  • Jestem teraz w fazie testów, gra jest mocno rozbudowana i muszę ją rzecz jasna dokładnie poznać, niedługo zamieszczę obszerny artykuł na ten temat. American Truck Simulator (Box) nabyłem jeszcze przed premierą, więc otrzymałem gwarantowane dodatki, czyli Nevada i Arizona. Pojawił się również Kenworth T680, W900 oraz Peterbilt 579.

  • Grałeś już, jak się prezentuje i co możesz o niej powiedzieć?

Nawigacja

Nasza społeczność