Strony informacyjne

O Car Madness

Car Madness to prywatna witryna o zabarwieniu motoryzacyjnym. Osobiście uwielbiam klasyczne pojazdy, szczególnie produkcji amerykańskiej, choć oczywiście nie jest to reguła, tam gdzie inni widzą tylko stary samochód, ja dostrzegam sztukę. Interesuję się również rajdami, wyścigami, grami, książkami, detailingiem oraz filmami. Jeśli chciałbyś przystąpić do współpracy lub po prostu porozmawiać, proszę o kontakt.

 

Prowadzę także hobbystyczne testy kosmetyków samochodowych i chętnie opisuję wszelkie spostrzeżenia na ten temat. Jeśli lubisz majsterkować lub zgłębiać historię motoryzacji, dowiadywać się o niej wielu ciekawych informacji, to na pewno zainteresują Cię książki napraw lub literatura motoryzacyjna.

 

„Strefa moto prezentów” powstała dla prawdziwych pasjonatów, a także osób spragnionych mocnych wrażeń, poszukujących ciągłego rozwoju. Oferowane są w niej atrakcje takie jak: Weekendy w towarzystwie pięknych samochodów, kursy driftingowe, jazdy pojazdami egzotycznymi oraz wyścigowymi. Serwis cały czas się rozwija, przechodząc liczne modyfikacje. Zapraszam również do polubienia mojej strony na Facebooku »

 

Pragnę wyrazić wielkie podziękowania wszystkim wspierającym rozwój witryny. Poprzez zamieszczanie komentarzy, prowadzenie dyskusji lub w wyniku innych działań. Moja strona nie posiada żadnych sponsorów. W miarę swoich skromnych możliwości postaram się kontynuować dalsze działania. Oczywiście jak zwykle z Waszą pomocą, która jest bezdyskusyjnie nieoceniona.

 

Pozdrawiam serdecznie opiekun „Car Madness


Nawigacja

Nasza społeczność