Strony informacyjne

Regulamin

Użytkownik niezarejestrowany, oprócz standardowego przeglądania serwisu ma możliwość zamieszczania komentarzy i zgłaszania propozycji do „Biblioteki gier”.

 

Użytkownik zarejestrowany to taki, który wypełnił formularz rejestracyjny, a także aktywował swoje konto, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości wysłanej pod wskazany uprzednio adres mailowy, może dodawać wydarzenia, prowadzić prywatne konwersacje, tworzyć grupy społecznościowe, komentować bez potrzeby ciągłego podawania własnej nazwy oraz zgłaszać propozycje do „Biblioteki gier”. Jeżeli wiadomość o rejestracji nie dotarła na Twoją skrzynkę, należy sprawdzić katalog spam lub napisać wiadomość wtedy aktywuje konto zdalnie.

 

Jeżeli polubiłeś jakiś wpis? Wystarczy kliknąć przycisk Ulubione, który znajduje się pod każdym artykułem lub zdjęciem, po wykonaniu tej czynności materiał zostanie automatycznie dodany do zakładki na uprzednio stworzonym koncie w kategorii o tej samej nazwie. We wspomnianej zakładce można również cofnąć wybrane polubienia.

 

Wydarzenia służą zarówno administratorowi, jak i użytkownikowi. Zamieszczane są tam różne istotne informacje powiązane tematycznie z serwisem. Witryna posiada wbudowaną skrzynkę pocztową, dzięki niej istnieje możliwość wysyłania prywatnych wiadomości pomiędzy zarejestrowanymi członkami.

 

Grupy użytkowników mają na celu łączenie osób o takich samych poglądach lub zainteresowaniach (Fani klasycznej motoryzacji, Maniacy gier samochodowych, Fani książek motoryzacyjnych, Po prostu motoryzacja).

 

Więcej o funkcjonalnościach i ich obsłudze znajdziesz tutaj »

 

Zasady korzystania z serwisu:

 

1. Należy respektować ogólnie przyjęte normy społeczne i tym samym nie obrażać innych.

 

2. Nie należy zamieszczać odnośników do witryn zawierających treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady netykiety.

 

3. Administrator ma prawo do edycji lub całkowitego usunięcia zamieszczonych treści, w przypadku, gdy może być ona sprzeczna z prawem.

 

4. Odpowiedzialność prawna dotycząca praw autorskich opublikowanych informacji spoczywa na osobie, która zamieściła dany materiał. Jednocześnie potwierdza, że jest ich autorem lub posiada zgodę na jego wykorzystanie.

 

5. Administrator ma prawo usunąć konto użytkownika w przypadku powtarzającego się naruszenia regulaminu.

 

6. Zarządzaj swoimi danymi oraz profilem, kiedy chcesz, a jeżeli z osobistych powodów zapragniesz je usunąć, masz do tego pełne prawo.

 

7. Zamieszczając, artykuł lub komentarz wyrażasz zgodę na jego publikację w serwisie. Możesz również poprosić o usunięcie własnej twórczości.

 

8. Nie ponoszę odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach WWW (bądź innych miejscach w Internecie), do których prowadzą odnośniki zamieszczone przez osoby trzecie.

 

Pozdrawiam opiekun Car Madness
 


Nawigacja

Nasza społeczność