Concept Fiat Seicento - Jason

Pewnego dnia, gdy miałem jeszcze swoją firmę zadzwonił do mnie przemiły klient będący pod wrażeniem jakości moich produktów, dokładnie chodziło o koszulki dedykowane dla fanów motoryzacji. Chciał, aby jego pojazd mógł zostać zaprezentowany jako demo car sklepu, szczerze mówiąc, nie zastanawiałem się nad tą propozycją zbyt długo, jeżeli mogłem spełnić czyjeś marzenia, to należało tak uczynić, było mi również bardzo miło, że ktoś docenił moją ciężką pracę.

 

Autorem tego nieskończonego projektu został człowiek znany jako Jason, pochodzący z Poznania, „Fiata Seicento” 1.1 z 2003 roku postanowiono zachować w ciemnej kolorystyce, otrzymał znacznie agresywniejszy pakiet stylistyczny odróżniający go od typowego seryjnego modelu. Matowe grafiki zaczynają ujawniać swoją obecność dopiero po bliższym kontakcie z karoserią, którą wyposażono w przyciemniane tylne szyby, błękitne żarówki świateł przednich dbają o lepszą widoczność a czerwone podświetlanie podwozia o efekt wizualny. Silnik oddycha nieco lepiej za sprawą dolotu z filtrem stożkowym natomiast sportowy tłumik z delikatną chromowaną końcówką Michael Tuning System oprócz przyjemnego pomruku, polepszył elastyczność. Po zajrzeniu do wnętrza w oczy rzuca się piękna rajdowa kierownica Model WRC i centralnie umieszczony obrotomierz Auto Gauge nie zabrakło również nakładek na pedały firmy Sparco. Dźwignia hamulca ręcznego, lewarek zmiany biegów został zachowany w żółtej kolorystyce. Sprzęt audio to jednostka sterująca Sony, przednia scena została zabudowana głośnikami Tonsil, natomiast z tyłu odnajdziemy wydajne woofery JBL.

 

Kończąc ten artykuł, chciałbym złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla jego najbliższych, Jacek był wspaniałym i życzliwym człowiekiem, szkoda, że tak szybko musiał nas opuścić.

 

Projekt „Jason” Poznań

Pierwszy nieoficjalny demo car

 

Zobacz również:

 

Concept BMW E30 - Bad Bimmer >>>

Concept Fiat 126p el - Future Car >>>

20-03-2015 Cole   Fiat Seicento Fiat
2


Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność