Remont Fiata Punto 2 FL Sound - Część druga

Po dokładnym oczyszczeniu, pospawaniu oraz wyprostowaniu uszkodzonych miejsc przystąpiłem do nakładania podkładu epoksydowego na oszlifowane obszary, następnie zmatowiłem podwozie włókniną o granulacji P320 – P360, całość skrupulatnie odtłuściłem i zabezpieczyłem preparatem „U-POL Raptor”.

Remont Fiata Punto 2 FL Sound – Część pierwsza

Jakiś czas temu pojawił się u mnie „Fiat Punto 2 FL Sound” rocznik 2004. Samochód na pierwszy rzut oka prezentował się całkiem znośnie, używany był do normalnej codziennej jazdy i nikt poza podstawowymi naprawami mechanicznymi nie poświęcał mu zbyt wiele czasu. Czerwony kolor oraz marka przywołała wspomnienia o moim pierwszym samochodzie, czyli „Fiacie 126p el”.

Polerowane spłowiałych felg oraz zabiegi konserwacyjne

Kiedyś w jednym z artykułów wspominałem, że polerowane felgi z powodu braku atencji z naszej strony posiadają tendencję do zatracania swojego blasku. Nie trzeba było daleko szukać i ten efekt dało się zaobserwować na moich własnych. Dwa lata zrobiły swoje, co prawda w momencie składowania ich w garażu były wyczyszczone i zabezpieczone, jednak tak długi okres przechowywania sprawił, że należało zastosować na ich powierzchni zabiegi renowacyjne.

Concept Bmw E30 - Bad Bimmer

BMW E30 "BAD BIMMER"

PROJEKT SERWISU "CAR MADNESS"

 

Bmw E30 z 1990r. Wreszcie mogę zaprezentować pierwsze zdjęcia oraz modyfikacje drugiego demonstracyjnego samochodu mojego serwisu. Poszukiwania nowego pojazdu trwały jakiś czas, na początku chciałem zostać przy marce Fiat, myślałem o Punto II HGT. Potem o Bmw E36 Compact.

Concept Fiat 126p - Future Car

FIAT 126p EL "FUTURE CAR"

PROJEKT SERWISU "TUNING AND FURIOUS"

 

Fiat 126p el. z 1996r. Na dachu znalazła się delikatna lotka specjalnie dedykowana dla tego modelu. Pod zderzakiem umieszczona została dokładka od Golfa III, dzięki której autko nabrało więcej charakteru, biało czerwone klosze z tyłu. Lusterka zaadaptowano z Fiata Seicento. Maluszek stoi na trzynastkach.

Concept Fiat Seicento - Jason

FIAT SEICENTO PROJEKT "JASON" POZNAŃ

PIERWSZY NIEOFICJALNY DEMO CAR

 

Fiat Seicento 1.1 z 2003 roku. Całość zachowana jest w ciemnej kolorystyce, samochodzik otrzymał ospojlerowanie, przez które wygląda bardziej agresywnie, zdecydowanie odróżnia się od seryjnego modelu.

Nawigacja

Nasza społeczność