ATS Colorado recenzja DLC

„Colorado” to szósty sporej wielkości dodatek do podstawowej wersji gry „American Truck Simulator”, który oprócz zaawansowanej infrastruktury zaprezentuje nam niezwykłe pomniki przyrody. Jego producentem, jak i wydawcą zostało dobrze wszystkim znane czeskie studio SCS Software.

International LT American Truck Simulator

Nic tak nie cieszy, jak nowy pojazd w osobistej flocie, jakiś czas temu czeskie studio SCS Software zaprezentowało ciągnik siodłowy dostępny dla „American Truck Simulator”, to całkiem ciekawa konstrukcja dlatego postanowiłem wypuścić ten tekst jeszcze przed recenzją płatnego dodatku o nazwie „Colorado”.

Aktualizacja Euro Truck Simulator 2 – 1.40

W ubiegłym tygodniu publikowałem szereg istotnych informacji na temat aktualizacji dla urokliwych terenów Ameryki Północnej, natomiast dzisiaj wspólnie powrócimy do Europy. Podobnie jak podczas analizy ATS, najbardziej widocznym elementem jest tu udoskonalony system oświetlenia. Zdecydowanie inaczej wyglądają nocne przejażdżki, wschody i zachody słońca, zacienione miejsca czy sztuczne oświetlenie generowane przez uliczne latarnie.

Aktualizacja American Truck Simulator 1.40

Po dość dużej dawce książek o tematyce motoryzacyjnej postanowiłem powrócić do symulatorów, ponieważ pojawiło się tam sporo nowości między innymi aktualizacja oznaczona numerem 1.40. Najbardziej widocznym elementem jest tu udoskonalony system oświetlenia, już kiedyś wschody i zachody słońca wywierały niezapomniane wrażenie, ale obecnie zapierają one dech w piersiach.

Nawigacja

Nasza społeczność