Recenzja Need For Speed The Run

Need For Speed jest doskonale wszystkim znaną serią wyścigów, które wraz z biegiem czasu zmieniały swoją koncepcję. I dokładnie tak samo jest w przypadku omawianego tytułu, twórcy postanowili zaskoczyć nas czymś nowym i mam wrażenie, że to się im udało. Producentem odpowiedzialnym za ten projekt zostało studio EA Black Box, natomiast wydawcami gry są Electronic Arts oraz Sega.

Recenzja Need For Speed Undercover

Producentem i zarazem wydawcą gry „Need for Speed Undercover” została firma Electronic Arts. Nowe tytuły jednej z najsłynniejszych produkcji wyścigowych potrafią zaskakiwać z różnym skutkiem. W tym przypadku wrażenie jest jak najbardziej pozytywnie, za sprawą ciekawej fabuły niczym z dobrego filmu sensacyjnego.

Recenzja Need For Speed Carbon

Producentem i zarazem wydawcą tytułu „Need For Speed Carbon” została firma Electronic Arts.  Twórcy zdecydowali się na kontynuację losów kierowcy znanego z ulic „Rockport City”. Znów będzie musiał stanąć na wysokości zadania demonstrując pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności. Tym razem, nie zostanie jednak osamotniony. Dysponując zgranym zespołem, stawi czoła największym gangom w mieście.

Recenzja Need For Speed Most Wanted

Producentem i zarazem wydawcą tytułu „Need for Speed Most Wanted” została firma Electronic Arts. Zdecydowano się na kontynuowanie tematu nielegalnych wyścigów, jednak zmieniono trochę ich charakter. Nie zobaczymy także skomplikowanych modyfikacji pojazdu, w tym przypadku schodzą one na dalszy plan. Nadszedł czas, aby stać się wrogiem numer jeden, zarówno wśród rywalizujących kierowców, jak i stróżów prawa.

Recenzja Need For Speed Underground 2

Producentem i zarazem wydawcą tytułu „Need For Speed Underground 2” została firma Electronic Arts. To kontynuacją, niezwykle udanej części pierwszej, wydawać się mogło, że twórcy pójdą po linii najmniejszego oporu, fundując nam odgrzewanego kotleta. A jednak zaskoczyli pozytywnie, serwując jeszcze więcej rozrywki na wysokim poziomie. Produkt został wzbogacony o nowe wyścigi, samochody, tuning, poprawiono również już i tak rewelacyjną fizykę jazdy.

Recenzja Need For Speed Underground

Producentem i zarazem wydawcą tytułu „Need For Speed Underground” została firma Electronic Arts.  Niewątpliwie inspirowana była przebojem kinowym „The Fast And The Furious”. Można to poznać, choćby po oprawie audiowizualnej lub patrząc na niektóre tryby rozgrywki. Zwykle w tego typu produkcjach nie możemy liczyć na fabułę. A w opisywanym tytule jest ona dostępna, co powoduje jeszcze większą frajdę podczas trwania rozgrywki. Twórcy zadbali o licencję, pojazdy wyglądają autentycznie i prowadzą się doskonale.

Recenzja Need For Speed Hot Pursuit II

Seria NFS jest jedną z najbardziej znanych gier o tematyce samochodowej na świecie. Potrafi zaliczać wzloty i upadki. W przypadku „Need For Speed Hot Pursuit II” nie ma mowy o upadku, produkt potrafi dać sporo radości z jazdy oraz zaskoczyć wieloma nowymi rozwiązaniami. Producentem i zarazem wydawcą tytułu została firma Electronic Arts.

Nawigacja

Nasza społeczność