15 Targi Inter Cars – w odczuciu Global Traders, jednego z wystawców

Spotkanie w Warszawie to pierwsze nasze targi, którym towarzyszyło tak wiele atrakcji, jak również pierwsze „Targi Inter Cars”, w których braliśmy udział jako wystawcy. Impreza targowa została połączona z 25-leciem firmy. Nie bez znaczenia było miejsce spotkania. Stadion Narodowy idealnie wpasował się w klimat tak dużego przedsięwzięcia. 250 wystawców na 40 000 m² i blisko 100 000 osób odwiedzających (dane organizatora). Część rozrywkowa zorganizowana na płycie stadionu obfitowała w spotkania ze sportowcami, występy taneczne oraz koncerty.

 

Wydawać by się mogło, że przy tak szerokim programie jaki zaproponowano na targach nie trudno będzie o chaos. Natomiast organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali świetną imprezę. Jako wystawcy zostaliśmy doskonale przygotowani od strony technicznej imprezy. Jeszcze przed wyjazdem wszystkie kwestie mieliśmy dopięte na ostatni guzik. Co prawda nie udało nam się zbyt często i na długo wcielić się w rolę zwiedzających, ale świadczyło to tylko o randze tego wydarzenia.

 

Na naszym stoisku po raz kolejny mieliśmy okazję pokazać się z rozwiązaniem z zakresu obsługi TPMS. Jako wyłączny dystrybutor „CUB TPMS” na Polskę, chcieliśmy wesprzeć firmę „Inter Cars”, która dystrybuuje nasze urządzenia i czujniki. Jest to w tej chwili najpopularniejszy produkt z działu TPMS w ich ofercie i generalnie na naszym rynku, w związku z czym klienci mają mnóstwo zapytań. To nowy temat, więc rynek motoryzacyjny ma bardzo duże zapotrzebowanie na wiedzę z tego zakresu i odpowiednie szkolenia, które my zapewniamy.

 

Nie narzekaliśmy na brak zainteresowania. Hasło TPMS jest obecnie tak gorącą kwestią, że klienci od pierwszego dnia okupowali nasze stoisko. Zapewne rozmowy poczynione na targach przyniosą nam wielu nowych kontrahentów.

2


Wesprzyj serwis »


Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność