Global Traders na Automechanice we Frankfurcie

578 tys. metrów kwadratowych powierzchni, ponad 4500 wystawców z całego świata i 145 tys. zwiedzających, a w tym 146 firm wystawiających się z Polski. Bezsprzecznie, odbywające się co dwa lata, targi Automechanika we Frankfurcie to najważniejsze targi branży motoryzacyjnej niezależnego aftermarketu w Europie. W dniach 16-20 września 2014 r. łącznie 4631 firm z 71 krajów zaprezentowało swoją ofertę odwiedzającym targi.

 

Było to pięć dni pełne pokazów specjalnych, innowacji i najnowszych produktów z zakresu 6-ciu grup tematycznych: Parts & Components - części zamienne, Electronics & Systems – systemy elektroniczne i elektryczne, Repair & Maintenance - wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning - akcesoria samochodowe, tuning, IT & Management - oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, Service Station & Car Wash - wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. Dla producentów części do samochodów ciężarowych przygotowano specjalny program Truck Competence. Automechanika to miasteczko targowe tętniące życiem z mnóstwem konferencji oraz wspaniałych prezentacji. Jednym słowem raj dla każdego fana motoryzacji. 


Targi to idealny czas i miejsce na nawiązanie nowych kontaktów, pozyskanie kontrahentów i przyjrzenie się konkurencji. Na jednym ze stoisk można było spotkać rodzimą firmę, Global Traders z Kostrzyna nad Odrą, która wraz z tajwańską firmą „Cub Elecparts”, jako wyłączny dystrybutor ich produktów na Polskę, prezentowała najnowsze rozwiązania związane z obsługą systemu TPMS.

 

Poprosiliśmy ich o opinię na temat tegorocznych wydarzeń na targach:

„Automechanika to ogromne przedsięwzięcie skupiające kluczowych przedsiębiorców. Targi we Frankfurcie są jedną z najlepiej przygotowanych imprez, patrząc zarówno od strony wystawców jak i odwiedzających. To miejsce, którego nie powinno zabraknąć na indywidualnej mapie targowej każdego działającego w branży motoryzacyjnej. Osobiście oceniamy imprezę jako bardzo udaną. Nasze wspólne stoisko z producentem „Cub Elecparts” odwiedziło sporo klientów z Polski, za co chcielibyśmy jeszcze raz podziękować. Zagadnienie czujników ciśnienia w oponach, jest obecnie w branży na pierwszym miejscu, a z racji tego, że jest to w miarę nowy temat, zapotrzebowanie na informacje jest ogromne. Większość osób z którymi rozmawialiśmy wykazała chęć skorzystania z naszego programu szkoleniowego. Cały październik i listopad będziemy w większości dużych miast w Polsce przeprowadzać szkolenia. Kładziemy duży nacisk na edukację, co powinno zaprocentować w przyszłości.”

Już teraz na pewno termin wrześniowy 2016 roku rezerwujemy na kolejną Automechanikę.

2


Wesprzyj serwis »


Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność