Relacja RTE 2016

Po zeszłorocznym targowym sukcesie, tej jesieni do RTE” (II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy) i „APAE” (II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych) dołączyły kolejne imprezy, a mianowicie „TURBO-EXPO” (salon turbosprężarek), „HOL-EXPO” (Targi Polska Pomoc Drogowa), „MOTO-TECH” (wystawa najnowocześniejszych technik i rozwiązań w diagnostyce motoryzacyjnej) oraz „TRANSEXPO” (XIII Międzynarodowe Tragi Lokalnego Transportu Zbiorowego). Dzięki temu połączeniu hale targowe w Kielcach zamieniły się w jedno wielkie centrum motoryzacji. 

 

Na kilku tysiącach metrów kwadratowych można było podziwiać silniki, elementy karoserii oraz wiele pozostałych części samochodowych. Odwiedzający mieli sposobność zapoznać się z ofertą opon do pojazdów wszelkiego rodzaju, a także felg, obręczy, dętek, materiałów do naprawy opon oraz kompleksowego wyposażenia zakładów wulkanizacyjnych. Zaprezentowano wiele sposobów bieżnikowania i recyclingu opon.

 

Dzięki naszemu uczestnictwu w zeszłorocznej, pierwszej edycji RTE” mieliśmy przyjemność zobaczyć, w jakim stopniu każde doświadczenie potrafi zadziałać na korzyść kolejnej imprezy. Poszerzenie tematyczne oraz połączenie kilku imprez pozwoliło na zwiększenie liczby wystawców, a co za tym idzie i zwiedzających. Każdy serwisant chcący znaleźć dla siebie dostawców towaru mógł swobodnie zrobić to w jednym miejscu i czasie, bez znaczenia czy miałyby być to tylko opony, czy może cała reszta maszyn i materiałów naprawczych niezbędnych w każdym warsztacie. Dzięki połączeniu tylu imprez zarówno interesy firm związanych z obsługą, jak i sprzedażą wszystkiego, co niezbędne w naprawie aut oraz wyposażeniem stacji diagnostycznych mogły zostać w pełni zrealizowane. Po raz kolejny powiązanie interesów z niezbędną wiedzą do ich prowadzenia było właściwym posunięciem. Organizowane przez redakcję czasopisma „Świat Opon” drugie już Forum Oponiarskie przyniosło właściwe uzupełnienie targom. Pierwszy moduł wykładów odbywający się 11.10.2016 r. poświęcony został wciąż niesłabnącym tematom dotyczącym „TPMS”, zaś drugi (12.10.2016) zagadnieniom związanym z ogumieniem właśnie.

 

Jako jedni z prelegentów mieliśmy okazję podzielić się z odwiedzającymi targi nie tylko tematyką towarów jakie mamy w ofercie, ale także zasobną wiedzą, jaką posiadamy w zakresie motoryzacji. Targi przyniosły zarówno nam, jak i naszym gościom wiele korzyści. Zwiedzający mogli wynieść z nich wiele fachowej wiedzy oraz wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. My jako wystawcy pozyskaliśmy nowe kontakty zarówno w zakresie kanałów sprzedaży naszych towarów, jak i nowe możliwości rozszerzenia swojej oferty, dzięki czemu tegoroczna edycja RTE” to kolejny szczebel w naszym rozwoju.

1


Wesprzyj serwis »


Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność