Relacja RTE 2016

Po zeszłorocznym targowym sukcesie, tej jesieni do RTE” (II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy) i „APAE” (II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych) dołączyły kolejne imprezy, a mianowicie „TURBO-EXPO” (salon turbosprężarek), „HOL-EXPO” (Targi Polska Pomoc Drogowa), „MOTO-TECH” (wystawa najnowocześniejszych technik i rozwiązań w diagnostyce motoryzacyjnej) oraz „TRANSEXPO” (XIII Międzynarodowe Tragi Lokalnego Transportu Zbiorowego). Dzięki temu połączeniu hale targowe w Kielcach zamieniły się w jedno wielkie centrum motoryzacji. 

Największe pokrycie aut przez czujniki CUB Uni Sensor

Uniwersalne czujniki „UniSensor” zapewniają większe pokrycie aut o ponad 200 wariantów modeli niż czujniki uniwersalne innych producentów. Czujniki marki „CUB” pokrywają wszystkie europejskie modele aut z bezpośrednim systemem „TPMS”, auta sprowadzane z USA, jak również egzotyczne oraz starsze modele aut producentów takich jak: Aston Martin, Bentley, Cadillac, Chevrolet, Ferrari, Jaguar, Jeep, Lamborghini, Lotus, Range Rover, Saab, Suzuki oraz Tesla. Nawet wczesne modele Ferrari F458, mogą być wyposażone w czujniki „TPMS UniSensor CUB”.

Nagroda cub - Taiwan Excellence 2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż „Uniwersalny System TPMS” do pomiaru ciśnienia powietrza w oponach marki „CUB”, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, otrzymał kolejną nagrodę „Taiwan Excellence Awards 2016”. Nagroda przyznawana przez Ministerstwo Gospodarki (MOEA) oraz Tajwańską radę rozwoju handlu (TAITRA) jest uznaniem dla firm wprowadzających nowe innowacyjne rozwiązania oraz nieustannie poprawiających jakość swoich produktów.

15 Targi Inter Cars – w odczuciu Global Traders, jednego z wystawców

Spotkanie w Warszawie to pierwsze nasze targi, którym towarzyszyło tak wiele atrakcji, jak również pierwsze „Targi Inter Cars”, w których braliśmy udział jako wystawcy. Impreza targowa została połączona z 25-leciem firmy. Nie bez znaczenia było miejsce spotkania. Stadion Narodowy idealnie wpasował się w klimat tak dużego przedsięwzięcia. 250 wystawców na 40 000 m² i blisko 100 000 osób odwiedzających (dane organizatora). Część rozrywkowa zorganizowana na płycie stadionu obfitowała w spotkania ze sportowcami, występy taneczne oraz koncerty.

Relacja z targów Gumy i Opon - Kielce 2015

Na terenie Targów Kielce w dniach 10-12.09.2015 r. odbyły się międzynarodowe „Targi Opon i Gumy RTE”, które łącząc się z APAE (Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych) stworzyły na ten czas wielkie centrum motoryzacji. Impreza spełniła zarówno oczekiwania organizatorów jak i samych wystawców.

Global Traders na Automechanice we Frankfurcie

578 tys. metrów kwadratowych powierzchni, ponad 4500 wystawców z całego świata i 145 tys. zwiedzających, a w tym 146 firm wystawiających się z Polski. Bezsprzecznie, odbywające się co dwa lata, targi Automechanika we Frankfurcie to najważniejsze targi branży motoryzacyjnej niezależnego aftermarketu w Europie. W dniach 16-20 września 2014 r. łącznie 4631 firm z 71 krajów zaprezentowało swoją ofertę odwiedzającym targi.

Pierwsze międzynarodowe Targi Auto Expo Parts, Tires & Service

11-13 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie na ponad 200 stoiskach polscy i zagraniczni wystawcy z branży motoryzacyjnej prezentowali swoje produkty i usługi. Celem organizacji imprezy było umożliwienie polskim i zagranicznym przedsiębiorcom swobodnego nawiązania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń oraz poszerzenia swojej oferty o konkurencyjne produkty.

Reifen 2014 Messe Essen 27

Po raz kolejny Targi Techniki Oponiarskiej – Reifen 2014 Messe Essen potwierdziły swoją rangę i podkreśliły swój międzynarodowy profil. Na powierzchni ponad 6o tys. metrów kwadratowych zebrało się około 20 tys. gości ze 130 krajów by zapoznać się ze światowymi premierami w branży oponiarskiej. W tym roku można było spotkać 670 wystawców z 44 krajów, więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście nie zabrakło czołowych przedstawicieli sektora oponiarskiego, w tym 20 największych producentów opon, m. in. Michelin, Pirelli, Hankook, Continental, Bridgestone czy Yokohama.

Nawigacja

Nasza społeczność