WTCR Wyścig na Węgrzech 11-12.06.2022

Po dość rozczarowującym wydarzeniu, którego byliśmy świadkami na legendarnym Nürburgringu, powracamy do Węgier, aby rozegrać 5 i 6 rundę pucharu WTCR. Mogyoród Versenypálya leży niedaleko Budapesztu, jego dystans wynosi 4.381 km, dysponuje ciasnymi zakrętami, nie zabraknie tu również szybkich podjazdów.

WTCR Wyścig w Niemczech 26-28.05.2022 odwołany

3 i 4 runda WTCR miała zostać rozegrana na terenie Niemiec niestety pewne przeciwności losu, o których opowiem w dalszej części tekstu, sprawiły, iż postanowiono z niej zrezygnować. Nürburgring Nordschleife to legendarny techniczny obiekt o sporym dystansie przekraczającym 25 km. Pomimo ogromnej powierzchni jest stosunkowo wąski oraz wyjątkowo niebezpieczny.

Rozpoczęcie pucharu WTCR w sezonie 2022

Sezon WTCC 2022 roku rozpoczął się w piękny majowy dzień we Francji dystans tego krótkiego niezwykle ciasnego ulicznego toru Pau-Ville z dużą ilością krawężników, ostrych zakrętów to 2.760 km. Do ścigania powracają również dwaj znani kierowcy, czyli Mehdi Bennani oraz Ma Qinghua, którzy mogą wprowadzić odrobinę urozmaicenia.

ATS Colorado recenzja DLC

„Colorado” to szósty sporej wielkości dodatek do podstawowej wersji gry „American Truck Simulator”, który oprócz zaawansowanej infrastruktury zaprezentuje nam niezwykłe pomniki przyrody. Jego producentem, jak i wydawcą zostało dobrze wszystkim znane czeskie studio SCS Software.

International LT American Truck Simulator

Nic tak nie cieszy, jak nowy pojazd w osobistej flocie, jakiś czas temu czeskie studio SCS Software zaprezentowało ciągnik siodłowy dostępny dla „American Truck Simulator”, to całkiem ciekawa konstrukcja dlatego postanowiłem wypuścić ten tekst jeszcze przed recenzją płatnego dodatku o nazwie „Colorado”.

Zakończenie pucharu WTCR w sezonie 2021

Wspólnie dotarliśmy do końca sezonu 2021, runda 15 i 16 rozegrała się wokół dobrze wszystkim znanego stadionu olimpijskiego w Sochi. Dystans tego niezwykle rozbudowanego toru to 5,848 km, posiada on kilka umożliwiających wyprzedzanie prostych, długich szerokich łuków, a także wymagających skupienia 90-stopniowych zakrętów.

Nawigacja

Nasza społeczność